Enter your keyword

Prizma Nakliyat, Doğu AvrupaSlovenya, Hırvatistan, Sırbistan Bosna Hersek, Karadağ ülkelerine ve bu ülkelerden de Türkiye’ye komple ve grupaj taşımaları, depolama, dağıtım hizmetlerini vermektedir. Araç filomuz, kaliteyi arttırmak ve zamanla yarışmak adına her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. İletişim ağının güçlenmesi ve müşterilerimize zamanında ve doğru bilgiyi aktarmak için tüm araçlarımız uydu takip sistemiyle izlenmektedir.

Grupaj Taşımalar : Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri grupaj seferlerimiz yapılmaktadır. İkitelli depomuzda toplanan yükler niteliğine ve gerekliliğine göre adres veya gümrüğe teslim edilmektedir.

Ağır Taşımalar  : Firmamızın tecrübeli ve eğitimli şoförleriyle hizmet verdiği ülkelerde ağır ve gabarit dışı taşımaları da gerçekleştirmektedir.Bunun için yükün gideceği ülkenin yasaları ve prosedürleri araştırılıp gerekli yasal işlemler yerine getirilip izinler alındıktan sonra müşteriye tüm detaylar aktarılarak oluşturulan alt yapıyla güvenli ve kaliteli hizmet verilir.

Kombine Taşıma : Prizma Nakliyat Doğu Avrupa ülkelerine parsiyel, komple taşımaları yanı sıra kombine taşıma hizmeti de vermektedir.